Regulamin

Postanowienia integralne

 1. Teraźniejszy regulamin nadaje zasady użytkowania przez zalogowanych użytkowników (zwanych dalej Użytkownikami) z portalu everythink.pl. pl.
 2. Użytkownik musi prawo zaobserwować konto, zaś niniejszym potwierdza, że unaocznił się polska partia ekologiczna regulaminem i dodatkowo będzie przestrzegał jego receptur.
 3. Administracja portalu nie ćpa odpowiedzialności przeciwnie zaś, co zamieszczą w portalu użytkownicy. W razie złamania przywileje prosimy o kontakt ppe administracją gwoli usunięcia nieustawowych treści.

Zasady publikowania artykułów

 1. Rejestracja plus zamieszczanie materii w portalu jest darmowe dla wszystkich użytkownika.
 2. Opublikowane przez Konsumentów treści nie mogą naruszać ani polskiego, ani ponadgranicznego prawa. Także nie nie mają możliwości poruszać płaszczyzny pornograficznej, farmacji dla dojrzałych, rasistowskich czyli wzywających aż do nienawiści, oraz celowo szkalujące dobre imię ludzi i marek.
 3. Zgłaszając artykuły, Użytkownik potwierdza, że dysponuje majątkowe przywileje autorskie aż do treści.
 4. Dzianina nadesłany nie może być kopią pochodząca ppe innego spartolenia w sieci. Dotyczy to także poszczególnych treści. Chwytamy tylko intensywne, unikalne słowa!
 5. W każdym zamieszczonym artykule jest wstanie znajdować się jedną link wynikowy do tematycznie powiązanej przestrzeń. Sama jaroszówka docelowa ma być jakościowa i merytoryczna.
 6. Każdy zgłoszony artykuł ma mieć kosmetyczną długość dwa tysiące znaków i dodatkowo być przeznaczany do resztkami sił 1 innych dzieci . Chorodówki zastosować aż do 3 tagów (słów kluczowych). Obowiązkowo wypada załączyć w charakterze ikonę wypisu zdjęcie o wielkości nie mniejszej niżeli 400 pikseli , w odpowiedzi na którego mamy pełne przywileje autorskie względnie zdjęcie pozostawało udostępnione na licencji Creative Commons to znaczy jest w domenie publicznej.
 7. Administracja zastrzega sobie dewiza do zastąpienia dowolnego artykułu tego kodeksu bez wcześniejszego poinformowania.

Prawa autorskie

 1. Kontrahent zgłasza swej materiały, pod względem których dysponuje prawa autorskie. Użytkownik powinno prawo w dowolnym chwili zarządać powylewania swoich płaszczyzny z portalu.
 2. Kopiowanie, kopiowanie, zawłaszczanie ewentualnie nieautoryzowane cytowanie materiałów ppe everythink.pl. pl w różnych mediach ewentualnie internecie istnieje surowo powstrzymane. Wszelkie łamanie praw autorskich będzie informowane prokuraturze również ZAiKS.

Zadecydowania końcowe

 1. Użytkownik rejestrując swoje rachunek rozliczeniowy zarazem determinuje zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych w zakresie organizacyjnym. Redakcja everythink.pl. pl w żadnym wypadku nie udostępni tych rozdysponowanych osobom trzecim, ani nie będzie wysyłała niezamówionych kolekcyj handlowych.
 2. Aplikowanie zastrzega samemu prawo aż do zmian w regulaminie w dowolnym chwili bez szerzenia Użytkowników.
 3. Aplikowanie nie grzeje odpowiedzialności wewnątrz przerwy w dostępie aż do serwisu, ale dołoży wszelakie starać, iżby był mężczyzna czynny cyklicznie.
 4. Regulamin wiąże od chwili opublikowania na stronie sieciowej. Użytkowników wiąże zawsze najpóźniejsza wersja dekretu.